Bizim Hikayemiz

Kitap aşığı bir finans uzmanı ve dijital pazarlama uzmanının el ele vererek hadi blog yazalım demesi ile ortaya çıkan sonuç. Hmm aslında tam olarak öyle değil !

Aslında her şey yeni arayışlara girmemle başladı.

İş stresini hepiniz bilirsiniz, bende de epey var. Malum Finans & Muhasebe her zaman streslidir. Birde yönetici olunca tüm iş zaten stresten ibaret öyle değil mi? Tabi bu durum ev yaşantımıza çok yansıyınca eşim en sonunda isyan etti ve “Artık sevdiğin bir iş yapmalısın” dedi.

En sevdiğim şey kitap olduğuna göre, kitap bloğu yazmalıydım. Zaten kitaplık da epey dolu. Eşim bendeki motivasyonel değişimi fark edince, web tasarımı benden dedi. Başına iş aldığının farkında değildi tabi 🙂

İşte o günden beri ben yazıyorum, sağolsun eşim de siteye yüklüyor. Yarı zamanlı “Eş işi” oldu onun için 🙂 Nihayet sevdiğim işi yapıyorum ve inanır mısınız stresten eser kalmadı. 

Bir kitap alacağım zaman önce kitabı araştırırım. Artık sadece kendim için değil sizin içinde araştırıp, okuyup, yazacağım. Ben çok keyif alıyorum yazarken, umarım siz de okurken aynı keyfi paylaşırsınız. 

Neler Yazıyorum

Kitap Yorumları

Kütüphane dolu, içinden seçip fikirlerimi yazmak çok keyifli. Sadece eskiler değil, yeni çıkan kitapları da okuyup yazıyorum.

Kişisel Gelişim

Aslında eşimin ilgi alanı olsa da benimde okumaktan ve kendimi geliştirmekten keyif aldığım ve herkese faydalı yazılar.

Kitap Haberleri

Kitap fuarları yada yayın evleri hakkında güncel bilgiler paylaştığım, takip etmek isteyeceğiniz yazılar.

İmza Günleri

En sevdiğim yazarların imza günlerinde yaşadıklarım ve hissettiğim heyecanı paylaştığım yazılar.

Sevdiğim Yazarlar

Okumaktan çok keyif aldığım yazarlarımız hakkında ki fikirlerim ve en beğendiğim kitapları hakkında yazılar.

Faydalı Bilgiler

Burası eşimin alanı aslında. Sosyal medya yada bloğunuzu geliştirmeniz için işinize yarayacak yazılar.

Tanışmak yada Danışmak

İşte bütün mesele bu. Şaka bi yana danışmak istediğiniz bir konu varsa yada ortak yürütebileceğimizi düşündüğünüz bir projeniz varsa, size bir mail uzaklıktayız.

Çekingenler için dipnot; Bir mail kaç para yahu!